Nasze usługi

Firma MICHAŁÓW zapewnia kompleksową obsługę. Oprócz sprzedaży wyprodukowanych w naszym zakładzie elementów żelbetowych oferujemy naszym klientom transport zakupionego materiału pod wskazane miejsce oraz fachowy montaż. Dodatkowo nasi pracownicy przed rozpoczęciem prac dokonują wizji lokalnej. Świadczymy usługi ziemne korzystając z własnych maszyn i urządzeń.

Transport ogrodzeń

Oprócz samego zakupu ogrodzenia, można również rozszerzyć zlecenie o usługę transportową, dzięki której jesteśmy w stanie dostarczyć zamówiony materiał pod wskazany adres. Transportowane przez Naszą Firmę prefabrykaty betonowe ładowane są w zależności od sposobu rozładunku: ręcznego lub przy pomocy sprzętu z widłami. Termin transportu ustalany jest z odbiorcą co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem.

Montaż ogrodzeń

Nasza ekipa montażowa z 20 letnim doświadczeniem jest w stanie postawić ogrodzenie betonowe nawet do 3,0 m. nad ziemią. Jednakże należy pamiętać o tym, iż ogrodzenie betonowe nie wymaga formalności,  jeśli jego wysokość nie przekroczy 2,20 m.

Usługi sprzętowe

Naszym klientom oferujemy szeroki zakres usług sprzętowych dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować zlecenie w najcięższych warunkach.